Novinky a aktuality

2. ročník súťaže ReŠtart Slovensko

Do súťaže ReŠtart Slovensko sa nám prihlásilo 27 projektov. Už máme výsledky 1. kola hlasovania verejnosti. Teraz je rad na porote, ktorá vyberie finálovú zostavu 10-tich najlepších. Na jej zloženie si musíme počkať do začiatku novembra.

 

ReŠtart Slovensko 2013 je pokračovaním úspešného 1. ročníka súťaže, ktorý minulý rok zorganizovalo Centrum pre filantropiu spolu so svojimi partnermi. Cieľom súťaže je podporiť online riešenia, ktoré iniciujú spoločenskú zmenu a ktoré majú slúžiť občanom pri riešení problémov, s ktorými sa stretávajú. Do súťaže sa mohli zapojiť aktívni občania, študenti, mimovládne organizácie, neformálne skupiny, či startupisti, ktorí by radi rozbehli verejnoprospešný projekt v oblasti transparentnosti a efektívnosti spravovania vecí verejných, boja proti korupcii, podpory právneho štátu a otvorenosti spoločnosti v rôznych oblastiach.

ReŠtart Slovensko 2013 sa realizuje aj vďaka podpore Islandu, Lichtenštajnska a Nórska prostredníctvom Programu Aktívne občianstvo a inklúzia, ktorý realizuje Nadácia Ekopolis v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska a SOCIA – nadácia pre sociálne zmeny. Tento rok prebral nad súťažou záštitu Digitálny líder Slovenska, Peter Pellegrini. Súťaž bude prebiehať na platforme hlavného partnera 4People,n.o., darcovskom portáli Ľudia Ľuďom.

Informácie o súťaži ako aj o prihlásených súťažných projektoch nájdete na restart.ludialudom.sk.

Pridané: 04.10.2013
na začiatok
predošlá stránka
hlavná stránka archívu

Novinky a aktuality

Naše projekty

Ľudia ĽuďomĽudia Ľuďom
Prvý skutočne komplexný a univerzálny online systém darcovstva na Slovensku www.ludialudom.sk.
StartlabStartlab
Crowdfundingová platforma zameraná na všeobecne prospešné projekty.
Darujme.skDarujme.sk
Umožňuje neziskovým organizáciám prijímať jednorazové i pravidelné dary. Darujme je brána do sveta online fundraisingu.

Newsletter

Chcete byť informovaní o aktuálnych novinkách v našej organizácii?

Prihláste sa na odber
Chcem odoberať: