Novinky a aktuality

Blogujeme pre dobré veci

V dnešnej dobe majú odporúčania priateľov ale i známych osobností obrovskú silu. Z toho vychádza aj nový projekt Bloguj pre dobrú vec, ktorého cieľom je pritiahnuť nových návštevníkov na portál ĽudiaĽuďom.sk.

„Veľká časť návštevníkov nášho portálu a darcov prichádza zo sociálnych sietí. Ak sa o výzve dozvedia od svojich priateľov, uľahčí im to rozhodovanie. Chceme, aby aj naše blogy boli takouto sieťou skvelých autorov, ktorí urobia dobrú vec a odporučia konkrétnu výzvu. Blogy píšu bez nároku na honorár, čitatelia ich môžu odmeniť tak, že podporia nimi vybranú výzvu,“ vysvetľuje Roland Kyška, výkonný riaditeľ 4People, n. o., ktorá portál prevádzkuje.

Z už uverejnených blogov by sme vás radi upozornili na tieto: Spisovateľka a autorka projektu ŽelajSi.sk Soňa Rebrová píše o tom, ako sa neraz neľudský správame k zomierajúcim. Novinárka, pedagogička a šéfka združenia Dvojfarebný svet Martina Utešená opísala svoje zážitky z leprotickej dediny v Južnom Sudáne. K našim blogerom sa pridala aj speváčka Jana Kozáková zo skupiny Mukatado. Jej text sa volá jednoducho Just Love. Peter Marosz píše o zaujímavých knihách, ktoré u nás vychádzajú. Moderátor STV a Rádia Viva Dano Kováč sa zamyslel nad skutočnými hodnotami v živote. Riaditeľ SK-NICu Patrik Krauspe píše o systéme nových top level domén. Zuzana Kiňová z Fóra života vysvetľuje čo je postabortívny syndróm.

My odporúčame blog Borisa Strečanského O pomoci.

Pridané: 01.05.2012
na začiatok
predošlá stránka
hlavná stránka archívu

Novinky a aktuality

Naše projekty

Ľudia ĽuďomĽudia Ľuďom
Prvý skutočne komplexný a univerzálny online systém darcovstva na Slovensku www.ludialudom.sk.
StartlabStartlab
Crowdfundingová platforma zameraná na všeobecne prospešné projekty.
Darujme.skDarujme.sk
Umožňuje neziskovým organizáciám prijímať jednorazové i pravidelné dary. Darujme je brána do sveta online fundraisingu.

Newsletter

Chcete byť informovaní o aktuálnych novinkách v našej organizácii?

Prihláste sa na odber
Chcem odoberať: