Novinky a aktuality

Cez DARUJME.sk prešlo viac ako 45 tisíc eur

Približne pred rokom sme spustili systém DARUJME, ktorý mal uľahčiť príjímanie darov od individuálnych darcov na internete.

Na rozdiel od klasických darcovských portálov, ktorých úlohou je pritiahnuť darcov k svojim výzvam je DARUJME šitý na mieru neziskovkám, ktoré si chcú v online svete zachovať svoju identitu.

DARUJME ponúka integráciu darovacej stránky priamo do webov organizácií. Vďaka systému darca po darovaní dostane osobné poďakovanie priamo od neziskovky ktoru podporil a tá má príležitosť ďalej budovať so svojim darcom. DARUJME obsahuje základnú databázu a množstvo ďalších funkcí ktoré uľahčujú a profesionalizujú fundraising v online priestore.

Za dvanásť mesiacov existencie DARUJME dokázali neziskové organizácie získať viac ako 45.000 €. Rovnako však získali darcov s ktorími môžu ďalej slobodne komunikovať. Naviac desiatky z nich sa stali pravidelnými mesačnými podporovateľmi.

Ak chcete videť DARUJME v akcii pozrite si napríklad sympatický projekt www.kmotricky.sk a prezentačnú stánku systému na www.darujme.sk.

Pridané: 15.12.2013
na začiatok
predošlá stránka
hlavná stránka archívu

Novinky a aktuality

Naše projekty

Ľudia ĽuďomĽudia Ľuďom
Prvý skutočne komplexný a univerzálny online systém darcovstva na Slovensku www.ludialudom.sk.
StartlabStartlab
Crowdfundingová platforma zameraná na všeobecne prospešné projekty.
Darujme.skDarujme.sk
Umožňuje neziskovým organizáciám prijímať jednorazové i pravidelné dary. Darujme je brána do sveta online fundraisingu.

Newsletter

Chcete byť informovaní o aktuálnych novinkách v našej organizácii?

Prihláste sa na odber
Chcem odoberať: