Novinky a aktuality

Darcovský portál ĽudiaĽuďom.sk a Nadácia TA3 vyhlásili súťaž, v ktorej odmenia štedrosť jedného z darcov.

Do súťaže s názvom Štedrí k štedrým bude zaradený každý darca, ktorý v období od 1. 4. do 15. 5. 2012 podporí niektorú z výziev na portáli ĽudiaĽuďom.sk. Po skončení súťaže v televízii TA3 vyžrebujú zástupcovia Nadácie TA3 jeden z týchto darov a štedrý podporovateľ získa až stonásobok jeho hodnoty.

Maximálna výška výhry je 5000 eur, ľahko sa však aj z tejto sumy môže stať dvojnásobok. Ak sa totiž výherca rozhodne, že si výhru nenechá pre seba, ale venuje ju ľuďom v núdzi alebo zaujímavým projektom na ĽudiaĽuďom.sk, Nadácia TA3 tento jeho dar zdupľuje.

Vysvetlime si to na príklade: Darca venuje 50 eur na jednu z výziev na portáli ĽudiaĽuďom.sk. Bude mať šťastie a práve jeho dar vyžrebujú zástupcovia Nadácie TA3 a stokrát ho vynásobia. Výherca tak získa maximálnu výhru – 5000 eur. Rozhodne sa však, že sú ľudia, ktorí peniaze potrebujú viac ako on a celú sumu rozdá medzi výzvy. Nadácia TA3 sa v takomto prípade zaväzuje, že jeho dary zdvojnásobí. Medzi príjemcov na portáli ĽudiaĽuďom.sk sa tak v konečnom dôsledku prerozdelí až 10-tisíc eur.

„Darcovstvo online je omnoho transparentnejšie ako väčšina tradičných spôsobov charity a filantropie. Darca priamo na našom portáli a aj vďaka notifikačným e-mailom má presný prehľad o tom, kde sa aktuálne jeho peňažný dar nachádza, cez portál môže komunikovať s príjemcom a kontrolovať stav jeho výzvy,“ vysvetľuje prínosy projektu ĽudiaĽuďom.sk Roland Kyška, výkonný riaditeľ 4people, n. o., ktorá portál prevádzkuje.

Podrobnosti súťaže nájdete na: www.ludialudom.sk/info/sutaz
Pridané: 03.04.2012
na začiatok
predošlá stránka
hlavná stránka archívu

Novinky a aktuality

Naše projekty

Ľudia ĽuďomĽudia Ľuďom
Prvý skutočne komplexný a univerzálny online systém darcovstva na Slovensku www.ludialudom.sk.
StartlabStartlab
Crowdfundingová platforma zameraná na všeobecne prospešné projekty.
Darujme.skDarujme.sk
Umožňuje neziskovým organizáciám prijímať jednorazové i pravidelné dary. Darujme je brána do sveta online fundraisingu.

Newsletter

Chcete byť informovaní o aktuálnych novinkách v našej organizácii?

Prihláste sa na odber
Chcem odoberať: