Novinky a aktuality

Na darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk môžete hlasovaním rozhodnúť, kto získa koncom januára dar 10-tisíc euro od televízie TA3

Vďaka najnovšej súťaži, ktorú odštartoval portál ĽudiaĽuďom.sk v spolupráci s televíziou TA3 sa sociálnou sieťou Facebook ale aj e-mailami v týchto dňoch šíria podobné výzvy. Do konca januára majú žiadatelia o pomoc na darcovskom portáli www.LudiaLudom.sk šancu zabojovať o 10-tisíc eur, ktoré venuje prvá slovenská spravodajská televízia.

Túto sumu získa výzva, teda žiadosť o podporu, ktorá bude mať najviac sympatizantov. Ktokoľvek môže podporiť jednu i viacero výziev priamo na portáli ale aj zdieľaním na Facebooku. Ak by víťazná výzva bola na nižšiu sumu, zvyšok si rozdelia ďalšie úspešné žiadosti.

Už za prvé hodiny súťaže sa návštevnosť portálu niekoľkonásobne zvýšila a výrazne narástol aj počet darov. Najviac sympatizantov za prvé dva dni má výzva na získanie prostriedkov na zakúpenie vozidla pre terénnych pracovníkov, ktorí sa starajú o bratislavských bezdomovcov. Priebežné výsledky súťaže nájdete na http://www.ludialudom.sk/vyzvy?orderby_field=points&orderby_sort=asc.

Pridané: 30.01.2012
na začiatok
predošlá stránka
hlavná stránka archívu

Novinky a aktuality

Naše projekty

Ľudia ĽuďomĽudia Ľuďom
Prvý skutočne komplexný a univerzálny online systém darcovstva na Slovensku www.ludialudom.sk.
StartlabStartlab
Crowdfundingová platforma zameraná na všeobecne prospešné projekty.
Darujme.skDarujme.sk
Umožňuje neziskovým organizáciám prijímať jednorazové i pravidelné dary. Darujme je brána do sveta online fundraisingu.

Newsletter

Chcete byť informovaní o aktuálnych novinkách v našej organizácii?

Prihláste sa na odber
Chcem odoberať: