Novinky a aktuality

Otvorená pracovná pozícia v CpF

Hľadáme na vyplnenie prázdnej stoličky šikovného tvorivého človeka, ktorý sa nebojí výziev a rád bude pracovať v tíme EkoFondu.

Miesto práce: Centrum pre filantropiu, Kozia 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: október/november 2012
Ponúkaný plat: dohodou

Náplň práce:
• Manažovanie aktivít spojených so súťažou pre školy, s partnerskými projektmi a ďalšími vlastnými projektmi
• Manažovanie externých komunikačných aktivít fondu
• Aktívne vyhľadávanie príležitostí na komunikáciu aktivít fondu
• Spolupráca s projektovým koordinátorom – zadávanie úloh a kontrola ich plnenia
• Komunikácia so žiadateľmi (osobne, telefonicky, mailom) – poskytovanie konzultácií, koordinácia aktivít spojených s realizovaním partnerských projektov
• Komunikácia s externými dodávateľmi – zadávanie tvorby komunikačných materiálov, zabezpečovanie eventov
• Plánovanie a kontrola toku financií na schválené projekty
• Kontrola záverečných správ zrealizovaných projektov
• Príprava štatistík, priebežných a záverečných správ z aktivít v rámci partnerských a vlastných projektov
• Sledovanie nastavenia súťaže pre školy, partnerských a vlastných projektov a ich ďalší rozvoj

Požiadavky na uchádzača
• Ukončené univerzitné vzdelanie
• Záujem o témy, ktorým sa EkoFond venuje
• Organizačné schopnosti, vysoké pracovné nasadenie a schopnosť tímovej práce
• Znalosť práce s PC (MS Office, Internet)
• Proaktívny prístup k riešeniu problémov
• Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
• Minimálne 3 roky praxe
• Znalosť grantového mechanizmu alebo skúsenosti s manažovaním aktivít spojených so súťažou sú výhodou
• Skúsenosti v oblasti externej komunikácie sú výhodou
• Skúsenosti a znalosť činnosti mimovládneho sektora sú výhodou

Iné výhody
• Práca v mladom kolektíve
• Práca pre mimovládnu organizáciu s niekoľkoročnou pôsobnosťou a širokým záberom aktivít
• Príležitosti pre ďalší profesijný rozvoj
• Flexibilná pracovná doba

Informácie o výberovom konaní
Váš profesijný životopis v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom posielajte e-mailom. V sprievodnom maile uveďte prosím Váš súhlas s uchovaním osobných údajov v organizácii Centrum pre filantropiu, n.o. v tomto znení:
Súhlasím so správou, so spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v organizácii Centrum pre filantropiu,  n.o. Poskytnuté údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na rok a podľa paragrafu 20 odst. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Kontaktná osoba: Lucia Kyseľová, Mgr., kyselova@changenet.sk, 0917 286 793

Pridané: 21.09.2012
na začiatok
predošlá stránka
hlavná stránka archívu

Naše projekty

Ľudia ĽuďomĽudia Ľuďom
Prvý skutočne komplexný a univerzálny online systém darcovstva na Slovensku www.ludialudom.sk.
StartlabStartlab
Crowdfundingová platforma zameraná na všeobecne prospešné projekty.
Darujme.skDarujme.sk
Umožňuje neziskovým organizáciám prijímať jednorazové i pravidelné dary. Darujme je brána do sveta online fundraisingu.