Novinky a aktuality

Predvianočná ponuka Ľudiaľuďom.sk

Vianoce trochu inak? Po roku fungovania elektronických aukcií portál Ľudiaľuďom.sk pre Vás pripravil Vianočnú „nádielku“, z ktorej nebudete mať radosť len vy, či vaši blízki, ale aj núdzni po celom Slovensku.

Vianočná kampaň

Už dlhší čas sú do aukcií angažované známe tváre slovenského šoubiznisu a nie je tomu inak ani v samotnej vianočnej kampani.

Tá ma jasné posolstvo - stop nudným, klišé darčekom! Patria aj vo vašej rodine k tradičným a každoročne kupovaným darčekom pyžamá, papuče, ponožky, či svetre? Aj keď sú to často krát praktické darčeky, každý z nás túži po originálnejších daroch. A tie pre vás v Ľudiaľuďom.sk pripravili. Na pomoc si prizvali herecké trio - Kristínu Svarinskú, Janu Lieskovskú a Mareka Majeského a hokejového brankára Jara Janusa. Každý z nich sa rozhodol venovať originálny darček formou zážitku, k čomu nafotil aj výstižný vizuál.

Lieskovska-Janus

A na aké aukcie sa v súvislosti so známymi osobnosťami môžete tešiť? Jana Lieskovská sa rozhodla venovať svoj súkromný koncert a Kristína Svarinská zasa rada niekoho poteší svojou prítomnosťou pri dobrej večeri. Marek Majeský venuje špeciálnu a inde nepredajnú fľašu kvalitného vínka s jeho vlastnou etiketou a hokejoví nadšenci si vďaka e-aukcii môžu dať súkromný tréning s Jarom Janusom. Ak ste fanúšikom futbalu, zapojte sa do aukcie, vďaka ktorej si môžete zahrať futbalový zápas v tíme MUFUZA a navyše dostanete aj podpísaný dres všetkými hráčmi. Pre tých, ktorí vedú svoje deti k umeniu je pripravená jedinečná možnosť umeleckého vyžitia vašej ratolesti s maliarom Robertom Hromcom, s ktorým si môžu namaľovať vlastný obraz v jeho ateliéri. Nechýbajú ani stretnutia s moderátormi z rádia, či podpísané knihy slovenských autorov.

Všetky aktuálne akucie nájdete na aukcie.ludialudom.sk.

Viac informácií o vianočnej kampani

 

Vianočný benefičný bazár

Ak máte doma veci, na ktoré len zbytočne padá prach, alebo ste zanevreli na jamajskú hudbu a chcete sa zbaviť všetkých CD Boba Marleyho, prípadne ste poslúchali celý rok, pod vianočným stromčekom očakávate hŕbu darčekov, no predtým im však musíte urobiť miesto v skrini, máme riešenie. Naplňte vašimi nepotrebnými vecami náš Vianočný benefičný bazár a pomôžte tak dobrej veci.

Napriek tomu, že pojem „benefičný bazár“ znie ako klišé, ten náš je predsa len o čosi iný. Forma finančnej pomoci je totiž o čosi zábavnejšia. Nejde o žiadne darovanie jednotlivých vecí, ale o ich dražbu prostredníctvom elektronických aukcií na Ľudiaľuďom.sk. Preto ak sa vo vás bije pocit túžby zbaviť sa nepotrebných vecí a pomôcť, prostredníctvom e-aukcií to ľahko zvládnete. V bazári môžete okrem darovania samozrejme taktiež vyberať spomedzi vecí, ktoré vás zaujmú a zadovážiť si ich tak, ako je to na portáli Ľudiaľuďom.sk možné – dražením.

Viac informácií ako sa zapojiť do e-aukcií

 

Daruj rozprávku na Vianoce

Vianoce a rozprávky patria neodmysliteľne k sebe. Od 20. decembra pribudne na blog.ludialudom.sk nová kategória Rozprávky. Naplniť by ju mali krásne príbehy či básne od profesionálov, no najmä amatérov. Cieľom týchto rozprávok je vo vianočnom čase ponúknuť malým i veľkým pekné čítanie a možno tiež pritiahnuť ich pozornosť na špuntov, ktorí potrebujú pomoc. Každú jednu rozprávku by totiž jej autor mal venovať niektorému z núdznych detí. Stačí sa zaregistrovať na ĽudiaĽuďom.sk a príbeh nahrať.

Patronát na projektom Daruj rozprávku na Vianoce prebrala dáma s detským a  rozprávkovým svetom nerozlučne spojená, moderátorka Patrícia Garajová – Jarjabková.

Viac informácií o projekte Daruj rozprávku

Pridané: 15.12.2013
na začiatok
predošlá stránka
hlavná stránka archívu

Novinky a aktuality

Naše projekty

Ľudia ĽuďomĽudia Ľuďom
Prvý skutočne komplexný a univerzálny online systém darcovstva na Slovensku www.ludialudom.sk.
StartlabStartlab
Crowdfundingová platforma zameraná na všeobecne prospešné projekty.
Darujme.skDarujme.sk
Umožňuje neziskovým organizáciám prijímať jednorazové i pravidelné dary. Darujme je brána do sveta online fundraisingu.

Newsletter

Chcete byť informovaní o aktuálnych novinkách v našej organizácii?

Prihláste sa na odber
Chcem odoberať: