Siemens s.r.o. 

Naša spolupráca trvá od roku 2008. V rámci našej spolupráce sme sa zamerali na dve základné oblasti – vzdelávanie a podporu charitatívnych a filantropických správania zamestnancov spoločnosti Siemens.

V téme vzdelávania každoročne podporujeme vzdelávacie inštitúcie, ktoré majú snahu vzdelávať za pomoci kvalitného, moderného didaktického a špeciálneho technického vybavenia.

Zamestnanecký program pomáha zamestnancom, pri realizácii nápadov a mimopracovných aktivít. Program vytvára priestor pre individuálnu iniciatívu zamestnancov na riešenie existujúcich spoločenských problémov a tiež partnerstvá s tretím sektorom. Zamestnaneckým programom chceme motivovať zamestnancov spoločnosti a pomáhať im realizovať ich nápady a plány na zlepšenie života vo svojom okolí. Firemné občianstvo je dôležitou súčasťou podnikovej kultúry a je odrazom kľúčových hodnôt spoločnosti. 

Spoločnosť Siemens reaguje aj na krízové situácie a poskytuje materiálnu pomoc v oblastiach zasiahnutých prírodnou katastrofou. Aktívne im v tom pomáhame.

Povodne 2010

 

Od roku 2008 sme spolu so spoločnosťou Siemens podporili v 26 otvorených grantových programoch  762  žiadateľov celkovou sumou 502 503 €. 

 Fotografie z podporených projektov nájdete tu.

 

pošli na vybrali.sme.sk

Newsletter

Chcete byť informovaní o aktuálnych novinkách v našej organizácii?

Prihláste sa na odber
Chcem odoberať:

partneri