Partneri, ktorým pomáhame pomáhať

Nadácia Orange | Nadácia SPP | Nadácia Tatra banky | EkoFond | Baumit | Siemens |  CBA  |  KIA Motors 

Našimi partnermi sú firmy, firemné nadácie, nezávislé nadácie a neziskové organizácie, ktoré sa v rámci svojej firemnej či organizačnej stratégie venujú filantropii a darcovstvu, rozvoju neziskového prostredia a občianskej spoločnosti či podpore verejnoprospešných tém.

Rozvoj firemného darcovstva patrí medzi naše priority. Myslíme si, že dobročinnosť firiem je jedným zo spôsobov, ako prepojiť podnikateľskú sféru s potrebami spoločnosti. Mnohé firmy sa chcú dobrovoľne angažovať vo verejne prospešných projektoch s cieľom podporiť rozvoj komunity, v ktorej pôsobia. Tieto ich aktivity sú nad rámec komerčnej činnosti firmy, hoci často spolu súvisia.

Mnohé firmy poskytujú svoje prostriedky racionálnym spôsobom. Chcú podporovať najmä riešenia, ktoré idú ku koreňom problému. Takéto úsilie podporujeme a oceňujeme. Preto aj firemné darcovstvo, ktoré sa snažíme rozvíjať, venuje svoje zdroje do tém cielene a dlhodobo.

V spolupráci s našimi partnermi realizujeme Otvorené grantové programy, podporu partnerských projektov iných neziskových subjektov v definovaných verejnoprospešných oblastiach a rozvíjame dobrovoľníctvo ich zamestnancov. Od roku 2002 sme v otvorených grantových programoch spolu s našimi partnermi podporili verejnoprospešné aktivity a jednotlivcov celkovou sumou 51 177 216 €. 

Referencie:

Fotografie z podporených projektov nájdete TU.

Milada Halová, Tatra banka

Veľmi si našu spoluprácu cením, verím vašim skúsenostiam s prácou v tomto sektore, úprimnej angažovanosti za kvalitnejšiu spoločnost a prehľadu v legislatíve. Cítim, že sme zladení v názore na poslanie Nadácie, pracovne sa vyvažujeme a veľmi dopĺňame. Jednoducho si rozumieme a cítime medzi sebou dôveru a to je pre mňa najviac:-)

Tomáš Sepp, Baumit

Spolupráca s CpF je pre nás prínosom, pretože bez neho by sme nevedeli darovávať rýchlo, účelovo a transparentne. CpF nám na začiatku pomohlo pri vypracovaní filantropickej stratégie. Teraz ju spoločne napĺňame. Sme spokojní s našou spoluprácou, pretože CpF nám zabezpečuje odbornú administráciu našich grantových programov a zároveň nám dlhodobo poskytuje na mieru šité poradenstvo týkajúce sa filantropických aktivít.

 

Tomáš Král, Siemens


CpF vnímame ako lídra vo firemnej filantropii, výborne funguje spoločná chémia a naša spolocnosť vo všeobecnosti preferuje stabilné a dlhodobé vzťahy.

Peter Kamenický, správca Nadácie SPP

S CpF spolupracujeme preto, lebo poskytuje komplexnú službu nielen administratívno-technickú, ale aj strategicko-poradenskú v otázkach ďalšieho smerovania aktivít Nadácie a adaptácie pomoci na reálne potreby slovenskej spoločnosti.

 

ĎAKUJEME za prejavenú dôveru a odvahu spolupracovať s nami na invenčných filantropických i charitatívnych projektoch.

pošli na vybrali.sme.sk

Novinky a aktuality

Naše projekty

Ľudia ĽuďomĽudia Ľuďom
Prvý skutočne komplexný a univerzálny online systém darcovstva na Slovensku www.ludialudom.sk.
StartlabStartlab
Crowdfundingová platforma zameraná na všeobecne prospešné projekty.
Darujme.skDarujme.sk
Umožňuje neziskovým organizáciám prijímať jednorazové i pravidelné dary. Darujme je brána do sveta online fundraisingu.

Newsletter

Chcete byť informovaní o aktuálnych novinkách v našej organizácii?

Prihláste sa na odber
Chcem odoberať:

partneri